Spółki

Doświadczenie księgowe

Wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem

Księgowość krajowa

Działamy na terenie całego kraju, nie ma dla nas granic.

Zadowolenie klienta

Nasi klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie.

Zespół prawników

Nasi prawnicy chętnie służą pomocą osobiście i online.

Spółki - jak założyć, jaki typ wybrać, czy to się opłaca?


W Polsce wyróżnia się spółki, jako rodzaj pewnej działalności gospodarczej. Dzielą się na osobiste oraz kapitałowe. Jest to podstawowy podział, ale oczywiście nie jedyny. Wyróżniamy działalności:

  • cywilne,
  • jawne,
  • partnerskie,
  • komandytowe,
  • z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • akcyjne - tylko w ich przypadku kapitał może być pozyskiwany na giełdzie papierów wartościowych, a także poprzez obligacje, jest to forma wykorzystywana najczęściej przez sporej wielkości przedsiębiorstwa.

Zakładanie spółek wiąże się z dużym ryzykiem, aby je ograniczyć potrzebny jest dobry i przemyślany pomysł na firmę. Pomożemy Państwu zdecydować, jaki rodzaj działalności będzie dla Państwa odpowiedni ze względu na profil tworzącej się firmy oraz indywidualne oczekiwania. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę czynniki takie jak wielkość firmy czy planowane dochody.

Poza profesjonalnym doradztwem oraz udzielaniem odpowiedzi na pytania przez naszych ekspertów możemy Państwu zaoferować także pomoc techniczną w zakładaniu spółki.

W ramach usługi zakładania spółki oferujemy szereg działań, takich jak kontrola oraz kompletowanie wymaganych dokumentów, wypełnianie niezbędnych do procedury pism, a także dostarczanie Klientowi wszystkich przydatnych informacji. Mogą być Państwo pewni, że za naszą firmą stoi sztab specjalistów, którzy zrobią wszystko, aby cały proces przebiegł szybko, sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Wsparcie prawne gwarantują naszej firmie adwokaci z kancelarii NIW.

Naszą sztandarową cechą jest rzetelność oraz dyskrecja. Mogą być Państwo pewni, że wszelkie przekazane nam dokumenty są przechowywane w całkowicie bezpieczny sposób.

Sprawdź pełną ofertę
Biuro Rachunkowe Księgowość Bielsko Biała