Doradztwo biznesowe

Doświadczenie księgowe

Wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem

Księgowość krajowa

Działamy na terenie całego kraju, nie ma dla nas granic.

Zadowolenie klienta

Nasi klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie.

Zespół prawników

Nasi prawnicy chętnie służą pomocą osobiście i online.

Doradztwo biznesowe

Twoja firma na najwyższym poziomie - wyprzedź konkurencję!

Założenie własnej działalności to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy nie posiada się doświadczenia w prowadzeniu firmy.

Doradzimy Państwu, jakie kroki należy podjąć, przeanalizujemy przygotowany biznesplan, a także znajdziemy jego słabe punkty i je wyeliminujemy. Bardzo często kluczem do sukcesu jest wyznaczenie odpowiedniej grupy docelowej. Pomożemy naszym Klientom dostosować odpowiedni target do profilu działalności firmy. Doradztwo biznesowe pozwoli Państwu określić czy na konkretne usługi oraz dobra istnieje realny popyt i czy jest to potencjalnie inwestycja z przyszłością, która w długofalowej perspektywie przyniesie dochody.

Nasz team składa się z przedsiębiorców, praktyków, a także ekspertów zajmujących się marketingiem oraz zarządzaniem. Oferujemy doradztwo biznesowe w różnych branżach, nasi specjaliści są dobierani ze względu na ich zakres zainteresowań, które odpowiadają profilowi prowadzonej przez Klienta działalności.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób, które dopiero zakładają swój biznes, ale również do prowadzących już działalność. W przypadku tego typu Klientów zajmujemy się głównie problemem, jakim jest firma nie przynosząca oczekiwanych rezultatów. W odpowiedzi znajdziemy powstały problem oraz doradzimy jak go pokonać.

Niesatysfakcjonujące dochody to jednak nie jedyna przeszkoda, która stoi na drodze przedsiębiorców. Rynek ciągle się zmienia, kto nie idzie do przodu – ten nie tyle stoi w miejscu, co się cofa. Potrzeba ciągłego dostosowywania się do oczekiwań rynku kształtuje oferty firm, a my pomagamy przedsiębiorcom znaleźć własną niszę.

Naszym Klientom zapewniamy fachową obsługę oraz bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Sprawdź pełną ofertę
Biuro Rachunkowe Księgowość Bielsko Biała